İzmir Marina

 

“Akdeniz’in Deniz Başkenti İzmir” olma hedefi ile yola çıkan İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer;  2020 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri Vakfı’ndan kiraladığı İzmir Marina'yı İzmirli ve İzmir’i seven tekne tutkunları için yeniledi ve hizmet vermeye başladı.

İzmir Marina’nın İşletmeciliğini, deniz ulaşımıyla da kentimizin öncü ulaşım şirketi olan İzdeniz A.Ş üstlendi.  

Şehrin içindeki konumu ve bağlama, kara park, tekne bakım onarım hizmetleri nedeni ile İzmir Marina, tekne sahiplerinin tercihi haline geldi.

İzmir Marina;  körfez kenti olan İzmir için bir gelişmişlik göstergesi olmakla birlikte; İzmirli Çocuklara denizi, denizciliği, deniz sporlarını, temiz çevre bilincini aşılayarak sosyal sorumluluk projelerine de imza atmaya başladı. Ayrıca Marina içerisinde yer alan yüzme havuzu yenilenerek, yüzme bilmeyen çocuklarımıza profesyonel eğitimciler tarafından yüzme dersleri verilmeye başlandı.

 

Yürüyüş yolları, sosyal tesisler ve spor etkinlik alanları ile tüm İzmirlilere açık olan İzmir Marina; kentin kıyısında yeni bir cazibe merkezi haline geldi.

Vizyon & Misyon

 

İZMİR MARİNA VİZYON 

İzmir halkının deniz ve denizciliğe olan ilgisini arttırarak kent içinde yapılması planlanan yat limanları için örnek oluşturmak, hizmet verecek sosyal, sportif ve akademik tesislerle kentimizde yepyeni bir cazibe ve eğitim merkezi oluşturmak.

İZMİR MARİNA MİSYON

İzmir halkı için gerek yaşam alanı gerekse denizcilik eğitimleri ile teknelerin ihtiyaçlarını karşılayan güler yüzlü, çevreyi korumayı önemseyen bir tesis olmak.

DSC_0445.JPG

Entegre Yönetim Sistemi Polikamız

Entegre-Yönetim-Sistemi-Politikası.jpeg

Yolcu / Müşteri Memnuniyeti İş Akış Şeması 

Yolcu-Müşteri-Memnuniyet-İş-Akış-Şeması-